Televizyon Delisi Abdurrahman Doğan TV Delisi Test Yayında

TV 8 Yeni Patronu Acun ılıcalı ‘yı Böyle Rezil Ettiler.

TV 8 Yeni Patronu Acun ılıcalı ‘yı Tam 6,5 Saniye Ekrana Resmini Koydular Ve Böyle Rezil Ettiler.

 

BU HABER BAŞKA YERDE YOK

 

Acun ılıcalı TV8 Televizyon kanalını satın aldığı günden beri medya haber portallarında yazıldı çizildi. Çok konuşuldu TV8 ekibi ve programların yayına devam mı edecek yoksa sil baştan yeni programlar mı olacak? Diye düşünen TV8 çalışanları Acun ‘nun korkusundan ne yapacaklarını şaşırdılar.

 

 

TV 8 kanalında taşları yerinden oynatacak, herkes kovulma korkusu ile yaşarken. Acun ılıcalı’yı kızdıracak ve sinirlendirecek, çok kötü bir olay oldu.

 

 

Her sabah yayınlanan Aramızda Kalsın magazin programına Perihan Savaş’ın sözleri damga vurdu.

TV8 ‘in yeni sahibi olan Acun ılıca’ya mı? Bu sözler “ Çok güzel program programınız devam eder, diye düşünüyorum. Abuk subuk kızdırmakla bir program değil, siz nasıl davranın cağını biliyorsunuz. “dedi.

 

 

Aramızda Kalsın program ekibi, program bitiminde ilk Jenerik akışında tam 6,5 saniye TV8 ‘in yeni patronu Acun ılıcalı’nın video görüntüsü değil sadece resmini ekrana koydular.

 

 

Aramızda Kalsın eski arşiv görüntülerini incelediğimde Haziran ayından ve 13 Kasım gününe kadar TV 8 Aramızda Kalsın programında Acun ılıcalı’nın videosu ve resmi yokken böyle bir ilginç enteresan bir olayla hiç karşılamazken ne oldu ‘da 15 Kasım Cuma günü itibaren Acun ılıcalı ‘nın resmini neden koydular.

 

 

Acun ılıcalı, zaten hiç ama hiç Aramızda Kalsın magazin programına ne bir telefon nede canlı yayın konuğu olmamıştır. Aramızda Kalsın programını çok iyi takip etmeme rağmen program format dışına çıktı. Çünkü programa konuk olan ünlü kişilerin programın bittinde parça kesitlerle Fragman video jeneriğine koyarlar. Acun ‘nun ise sadece resmi vardı.

 

Aramızda Kalsın ekibi programını yayından kaldırılır düşüncesi ile final mi yapmak istedi yoksa programın devam süresini uzatmak için Acun ılıcalıya sevimlimi görünmek istediler. Yâda en kötü ihtimal ise programa konuk etmek mi istediler onu bilemem.

 

 

Acun ılıcalı bu durumu görmüş veya bilmiş olsaydı, TV8 televizyon kanalı sahibi olarak tam 6,5 saniye ekranda kendini görmek istemezdi.

 

Sade bir vatandaş olarak böyle bir değerlendirme yapmak isterim. herkes şöyle der diye düşünüyorum. Adam bir televizyon kanalı aldı. Kendini sabah öğlen akşam ekrana çıkartır. Yâda aldığını televizyon kanalı ile hava atıyor, edası göstermiştir.

 

 

Bir Televizyon Eleştirmeni olarak, TV8 Ekibin yaptığı bu davranış çok kötü Acun ılıcalı’yı çok ama çok kötü ve yanlış lanse etmeye çalıştılar. Bende Televizyon kanallarını zaplerken jenerik müziği ile birde Acun ılıcalı’nın resmini gördüm. Her halende dedim ki Acun ılıcalı Aramızda Kalsın programına canlı telefon bağlantısı yaptı dedim.

 

Programın tekrarını izlerken açık söylemek gerekirse, şok oldum. TV 8 ekibi böyle saçma bir duruma nasıl hata düşer diye çok şaşırdım.

 

Çünkü Televizyon ekranlarında gördüğümüz Acun ılıcalı çok mütevazı ve alçak gönüllü olan kibirli olmayan biri Tişört ve Şort vede parmak arası Terliği ile tanıdığımız Acun ılıcalı böyle gösteriş meraklısı asla biri değil Acun ılıcalı bu haberi görünce TV8 Aramızda Kalsın programına tepkisi ne olacak?


BU HABER Abdurrahman Doğan ÖZEL HABERİDİR.

 

acun ılıcalı , perihan savaş , tv 8 ,rezil ettiler , satın aldı , televizyon sahibi, medya patronu

 

Benzer Konular

Alişan & Emrah “İhtiyacı Var” Düet Şarkısında Büyük Hatalar Var

Alişan & Emrah “İhtiyacı Var” Düet Şarkısında Büyük Hatalar Var

Alişan & Emrah “İhtiyacı Var” Düet Şarkısında Çok Büyük Hatalar Var   Küçük Emrah’ın 2000...

Demet Akalın & Tarkan Düeti Koltuk Vokal Nazan Öncel Versiyon

Demet Akalın & Tarkan Düeti Koltuk Vokal Nazan Öncel Versiyon

Demet Akalın & Tarkan Düeti Koltuk Vokal Nazan Öncel Demet Akalın söylediği “ Koltuk “...

Sibel Can Kış Masalı Çalıntı Çıktı, Müzik Tıpa Tıp Benziyor.

Sibel Can Kış Masalı Çalıntı Çıktı, Müzik Tıpa Tıp Benziyor.

SİBEL CAN’A 1 MİLYON DOLARLIK TAZMİNAT DAVASI! Sibel Can Kış Masalı Çalıntı Çıktı, Alihan Bu...

Acun ılıcalı, Yalçın Çakır Olursa Geri Dön Neolur Tülay Vakası

Acun ılıcalı, Yalçın Çakır Olursa Geri Dön Neolur Tülay Vakası

Acun ılıcalı 1997 Televole Yalçın Çakır Programı Yaparsa Geri Dön Ne Olur Tülay Muhsin Vakası,...

Ben Direk Veriyorum, İbo Fena Kızdı Mutlaka Vereceksin

Ben Direk Veriyorum, İbo Fena Kızdı Mutlaka Vereceksin

İbrahim Tatlıses Ben Direk Veriyorum, İnternette Fenomen Olan Vermicem Antalyalı Kıza İbo Çok Fena Kızdı...

Yukarı